FASHION SHOWS

Mammu Couture Fashion Show-d läbiaegade

DC2I8627.jpg

SS22

 Mammu Couture viis külastajad värske kõrgmoe kollektsiooniga unistuste maale, kus elavad haldjad, armastus ning jumalannad nagu on seda iga naine. Lava katsid meie endi loodud mustritega pastelsed, suurejoonelised, detailidest pakatavad kleidid. Oskuslikult käsitööna valminud rõivastele on artisanid Indias tikkinud koguni sadu tunde

AW21

Sügistalvine moeetendus rõkkas naiselikkusest, käsitööna valminud detailidest ja õrnadest, õhulistest kangastest. Lavalaudadel nägi uusi talviseid üleriideid, nende hulgas ka täiesti uusi tootegruppe, mida moehuvilised esimeste seas näha said. Näiteks nägid ilmavalgust Mammu Couture päris esimesed käekotid.

SS20

Plisseerid, 50ndate hõngulised siluetid, suured varrukad... Mammu lõbutses sel korral täiega, suutes ometi jääda õrnaks ja haldjalikuks. Laval nägi muidugi ka kohevaid kõrgmoekleite ja peensusteni lihvitud detaile, mis paneb lootma: suvi tuleb meie kõigi jaoks nagu jalutuskäik lossipargis!

AW19

Mammu Couture värskesse loomingusse on põimitud nii mänglev arrogantsus, kui ka pastelne ja muinasjutuline moeunelm. Brändi 50ndate-hõngulised siluetid ja tülliplahvatused on isepäised ning astusid vastu Põhjamaade ettevaatlikule minimalismile, neid toetasid ka uhked volangid, tikandid ja sametised detailid ning lendlev ja värviline kleidiassortii.

AW18

Mammu Couture'i 2018. aasta sügistalvine kollektsioon on täis armastust - sel suvel ilmavalgust näinud „LOVE“ seeria on ennast õide löönud ning armastust on tunda pea igas uue kollektsiooni esemes. Tallinn Fashion Weeki lavale jõudsid nii uhked pulmakleidid ja glamuursed rohkete käsitöötikanditega kõrgmoe kleidid, kui ka kontorist-teatrisse komplektid ning igapäevasemad seelikud ja kampsunid. 

SS18

Rohkem kui kunagi varem nähtust sai Kevad/Suvi 2018 näha lillemotiive nii kangaste näol, kui ka käsitööna tikituna. Putukad, liblikad, rikkalikud volangid, sametist lipsud, puhvis kleidid ei jäänud ka seekord stuudiosse, vaid üllatasid kirevas võtmes.